.

.

Мажите Келн Мажите Парфем за Мажи 50мл тоалетната вода, Мажите Класичен Келн Парфем, Долготрајни Зрели Господин Искушенија Секси Парфем, Класичен парфем на колониј?

Мажите Келн Мажите Парфем за Мажи 50мл тоалетната вода, Мажите Класичен Келн Парфем, Долготрајни Зрели Господин

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

【Видови за да изберете од】 3 различни видови на парфеми можете да ги користите за да го прикажете вашиот сопствен шарм во различни средини.Тоа може да се користи во канцеларија, спорт, состаноци и партии.Пополни на шармот на зрел човек во јавноста. 【Преносни atomizing млазницата】 Висок квалитет млазници за фино и единствен спрејови.Добро дизајнирани стаклени шишиња се едноставни но елегантни, и се одразуваат на нивниот извонреден вкус. 【Како да користите парфем】 Unscrew капакот, нежно се тресат износ од спреј во пазуви, градите, ушите, вратот или рачниот зглоб и други делови. 【Тоа го покажува личен шарм на човек】 】Изработен со високо квалитетни суровини, мирис е чиста и издржливи, покажува својата моќ и енергија.Нашите колонии имаат уникатна арома која се меша со лични тело арома на корисници, креирање на интензивно личен и волшебна мирис.Направи побезбедно кога ќе спреј за тоа. 【Идеален подарок】 Елегантен дизајн, многу привлечни и се чувствувате.Идеален за вашиот татко, дечко или други машки пријатели.Опис : Келн за мажи е како кармини за жените.Оваа мажите келн парфем претставува урбан младите богата извор на енергија и страст во внатрешниот свет.Овој парфем ќе ги носи сексапил и привлечност.Направи човек, мириса добро и се чувствуваат сигурни.Карактеристики : Направи да се чувствувате посигурни откако ќе спреј за тоа.Долготрајни и ефикасно, да покаже својата моќ и енергија.Може да се користи во канцеларија, спорт, датум и партија.На јавно место да се пронајдат користење на својата единствена улога во потсвеста да го прават жените да се чувствуваат добро.Unscrewed капа, нежно се тресат износ од спреј во пазуви, градите, ушите, вратот или рачниот зглоб и други делови, петнаесет минути за да бидат ефективни, трае околу 5-8 часа.Спецификации : Предмет Тип : Мажите Келн Парфем Количина : 1pc Предмет Тип : 01#, 02#, 03# Пакет Големина : Прибл.10 x 5 х 4.5 cm / 4.3 2.0 x x 1.8 инчен Тежина : Околу. 122g Нето Влажни : 50мл Пакет Листа : 1 x Мажи Келн Парфем.

Главните карактеристики

Избор на клиент