.

.

Смола Мачка Phone Држач со Вшмукување Чаша за Стабилност! (Американ)

Смола Мачка Phone Држач со Вшмукување Чаша за Стабилност! (Американ)

DEN 403.20

Пристапност
Во достапна форма

2.5" Високи.Издржливи смола материјал.Безбедно го држи телефонот во место!.Ефикасно го намалува ризикот од паѓање надолу или украдени во преполната место.Може да го заштитите вашиот телефон од лизгање надвор од вашата рака.Моќен лепило прстен погоден за повеќето телефони.Го намалува ризикот од намалувањето и кршење на вашиот уред ненамерно.Може да се користи за да се држи до било паметни телефони или таблети со рамна и не-текстура површината.

Главните карактеристики

Избор на клиент