.

.

OWSEN BounzieCurls Зголеми Дефинирање на Крим - Навлажнувачки Навивам Балсам за Frizz Контрола и Боја Третирани,Навивам Крем (2 парчиња)

OWSEN BounzieCurls Зголеми Дефинирање на Крим - Навлажнувачки Навивам Балсам за Frizz Контрола и Боја Третирани,Навивам

DEN 248.64

Пристапност
Во достапна форма

● 【Bounzie Навивам Зголеми Дефинирање Крем】Каже збогум на сува и frizzy коса!Volumizing и дефинирање крем за совршен жив кадрици - сега можете слободно стил на вашата мека и податлив коса во бриз!. ● 【Навлажнувачки поправка】Специјално формулиран со Argan масло-базирани, навлажнувачки и лесен крем, ова ви помага во хидратантен и detangles коса, додека намалување на frizz.Тоа volumizes вашата коса, нема повеќе рамност и униние.Ви даваат повеќе дефинирани и жив кадрици без напор!. ● 【Брз Сува&Долготрајни】Брзо сушење формула за да се создава висока дефиниција кадрици во минути со природен сјај на косата, да нема остатоци лево, Нека вашите кадрици сјај од утро до вечер, без stickiness или flaking.Bounzie навивам зголеми дефинирање крем за нега на коса поправка враќа. ● 【Коса Поправка】На органски формула обезбеди дополнителна исхрана, да се стимулира растот на косата и регенерирање на косата влакна, оставајќи уникатна арома дека ќе изненади сите ваши сетила. ● 【За Сите Кадрици】Лесно да се создаде различни видови на кадрици – спирала кадрици, барел кадрици, и сè во-помеѓу.Едноставно форма на кадрици на вашата омилена стил.Bounzie навивам зголеми дефинирање крем коса поправка на испитување.Совршено Дефинирани Кадрици : Веднаш да се постигне жив, хранети и дефинирани кадрици со флексибилен се одржи без мерење на вашата коса надолу или clumping ефект.Frizz-Слободен Контрола : Repels влажноста на воздухот, оставајќи вашите кадрици во контрола и frizz-слободни.Инстант Volumizing : Збогати, лифт, и дебели-до рамен, досадна tresses додека подобрување на изгледот на секое влакно за целосни, подебели изглед.Инстант Коса Поправка : Веднаш се претвора текстурата на слаба, оштетена коса, оставајќи ја со мека, свиленкаста, полн кадрици со голема навлажнувачки моќ, нема повеќе штетни виткање железо или стан железо.СПЕЦИФИКАЦИИ : Тежина : 50мл/Шише ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1/2 парчиња x Навивам Поттик за Подобрување Крем.

Главните карактеристики

Избор на клиент