.

.

Simian GT Зелени Очи & Око Roundsling

Simian GT Зелени Очи & Око Roundsling

DEN 1105.20

Пристапност
Во достапна форма

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец. 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Највисок Капацитет на Рејтингот и во Индустријата.SIMIAN® GT премиум roundslings ги има сите погодности на стандардот полиестер roundslings со неколку мерливи предности.

Главните карактеристики

Избор на клиент