.

.

Jameco Reliapro HK-AR-090A120-НИ AC да DC Напојување Ѕид Адаптер Трансформатор Единствен Излез 9 Volt 1.2 Amp 10.8 Вати

Jameco Reliapro HK-AR-090A120-НИ AC да DC Напојување Ѕид Адаптер Трансформатор Единствен Излез 9 Volt 1.2 Amp

DEN 219.84

Пристапност
Во достапна форма

Пакет димензии : 3.0 "L x 3.0" W x 2.0 " H. Пакет количина : 1. Тип на производ : Електронска Компонента.Земја на Потекло : Кина.На тип на производ е AC да DC Напојување Ѕид Адаптер Трансформатор Единствен Излез 9 Volt 1.2 Amp 10.8 Вати.Тоа е произведен од страна на Jameco Reliapro.Тоа е произведен во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент