.

.

Старите Модерни Ракотворби Гроздобер втората светска војна Мотоцикл 3D Слика

Старите Модерни Ракотворби Гроздобер втората светска војна Мотоцикл 3D Слика

DEN 729.12

Пристапност
Во достапна форма

100% рачно изработени.Најдобриот подарок од објектот.Гроздобер, современи.Производ Димензија : 27.5"L x 27.5"W x 1.5"H. Што Подобар Начин Да се потсетиме На Познатата Светска Војна Од 3 D Сликање На Харви Дејвидсон Секира (Експериментални Армија), исто Така Познат Како На Американскиот Копија Од R75. На Реализам На Овој Титаник 3 D Слика Е Неверојатна.Поблиски Се Погледне, Ќе Се Забележи Мото Е Изложен Надвор Од Рамката, Заедно Со Други Детали, Како Што Се Мотор, Складирање Оддел, Резервоарот За Гас, И Издувниот Систем.Тоа Е Целосно Рачно Изработени Користење На Метал И Живописана Во Конкретната R75 Бои За Да Го Даде Еден Автентичен Изглед.Тоа Ќе Се Направи Добар Ѕид Декорација Парче За Вашиот Дом Или Канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент