.

.

Calzon TIK Tok Задник Кревање Leggings, Жените Висока Половината Текстура Јога Панталони, Стомакот Контрола на Тренингот Хулахопки за Спортски Работи

Calzon TIK Tok Задник Кревање Leggings, Жените Висока Половината Текстура Јога Панталони, Стомакот Контрола

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Невиден телото обликување ефект, побрзо и полесно обликување на телото.Брзо сушење, влага wicking,обвива цврсто, но не направи да се чувствувате constricting.На позаоблена, perkier и повеќе око-фаќање на полесен начин.Пријатен тесни се вклопуваат и кожа стил, удобно носење без чешање.Calzon, вашиот искрен партнер во вашето тело зграда проект!.Стилски уникатен саќе нето дизајн моменти за вашата личност. ♥【Задник кревање висока половината leggings】 : Овие Јога Leggings со 6cm висока половината бенд може да ви помогне да го контролирате вашиот стомак.Невиден телото обликување ефект, побрзо и полесно обликување на телото.Модата, удобноста и подобри резултати се она што ние се интегрираат во секое парче на Calzon Спортски Leggings, само за подобра јога, спорт, фитнес и тренингот искуство и потоа техник и потопло форма. ♥【Повод】 : Спортски leggings ефикасно подигнете го вашиот buttock на инстант се стави на, се прави тоа дури и позаоблена, perkier и повеќе око-фаќање!Sexiness и шарм разрушен off!Овие јога хулахопки не само за јога,но исто така и за спорт,трчање, zumba, фитнес, вежбање, партија,салата,пешачење, секојдневно носат итн.На позаоблена, perkier и повеќе око-фаќање на полесен начин.Сите покриеност дизајн slims вашиот долниот дел од телото и го контролира вашиот стомак. ♥ 【Врвни Мода Tik Tok Leggings】 : Совршен избор за фитнес ентузијасти.Совршен женски спортски leggings за трчање, гимнастика, јога, бокс, итн.Calzon Јога Панталони може да се водат за најмалку 8cm!Комбинација на супер се водат и не-види-преку ткаенина може да ви даде фантастичен вежба искуство .Брзо пот апсорпција да бидете кул, не оттргнува од вашиот потег.

Главните карактеристики

Избор на клиент