.

.

ScratchMe Мачка Scratcher Картон Дневна Кревет

ScratchMe Мачка Scratcher Картон Дневна Кревет

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Здрава мачка : Нула Одбор кој ги ЗАДОВОЛУВА вашата мачка е природен гребење инстинкт и одговара на мачки од сите големини и раси.Ова е добар извор на вежбање, многу добар стрес олеснување кои ќе ја подобрат вашата мачка целокупното здравје и баланс.Уникатен дизајн : Уникатен криви дизајн го прави полесно за мачки со нула, гребење мачка Одбор може да се користи за двете вертикални и хоризонтални гребнатини.Еко-пријателски : Трајни гребење мачка Одбор, направени од 105% рециклираат картон и не-токсични пченка скроб лепак, можат да го издржат Каснувања и гребнатини на домашни миленици и може да трае долго.Дизајниран за мачка : Обезбеди часа на забава и да игра време за вашите мачки домашни миленици, и да се намали мебел штета предизвикана од гребнатини.Димензии : 30" x10.5"X 4" Бел Топката Играчка Вклучени. 1 * Мачка Scratcher Картон. 2 * Играчка Топката.Димензија : 30 x10.5 X 4 инчи.Тежина : 6.71 Фунти.Scratch Me трајни и материјали : нашата мачка нула одбор се направени од рециклираат картонот.Содржи висока густина пет-слој брановидни хартија со кои се потврдуваат издржливост и затоа е тешко да се биде раскинат од страна на мачки.Сите материјали се тестираат, со користење на меѓународните стандарди за безбедност.Уникатен дизајн : Мачка нула картички табли со бран дизајн им овозможува на мачка нула и салон за тоа удобно.Атрактивни нула одбор дизајн мешавини лесно со домашна décor и можат да бидат поставени насекаде во просторијата.Совет : Ако вашата мачка не е заинтересиран во scratcher,некои закуски и играчки за да ги води до одборот.

Главните карактеристики

Избор на клиент