.

.

Stampendous Стара Втиснување Глеѓ, 92-Унца, Розова

Stampendous Стара Втиснување Глеѓ, 92-Унца, Розова

DEN 346.32

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Висина на Производот : 2.25".Пакет Должина на Производот : 0.01".Pacakge Ширина на Производот : 1.5".Земја на Потекло : сад.STAMPENDOUS-Стара Втиснување Емајл : Пинк.Оваа буци гроздобер-инспириран втиснување во прав ќе се обезбеди дебел слој од емајлот на вашиот уметнички дела.Можете да ги импресионира некој потпиша печат во тоа како нашата Длабок Впечаток во Прав.Посипете го вашиот уметнички дела и топлина од под за стара шик/гроздобер изглед.Овој пакет ги содржи .92oz на втиснување глеѓ.Произведено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент