.

.

D&D PowerDrive 1440-8M-20 Времето Појас, 1 Број на Бендот, Гума

D&D PowerDrive 1440-8M-20 Времето Појас, 1 Број на Бендот, Гума

DEN 372.48

Пристапност
Во достапна форма

Земја на Потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.35 фунти.На helically рана затегнувачка кабли се специјално конструирани, изопачено и хемиски поставите заробени fiberglass материјал.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Главните карактеристики

Избор на клиент