.

.

Автомобил LED Внатрешни работи Светлина, Авто Лента, Светлата за Стан Контрола 2 Порти DC 12V Мулти-боја Музика Автомобил Лента на Светлина за SUV Автомобил Камион Тракто

Автомобил LED Внатрешни работи Светлина, Авто Лента, Светлата за Стан Контрола 2 Порти DC 12V Мулти-боја Музика

DEN 268.80

Пристапност
Во достапна форма

Постојат 7 LED Светло Бои, Можете Да Изберете да се Користат Различни Бои за да се Направи Вашиот Автомобил повеќе Блескави.Заштитен Дизајн Е Додаден Помеѓу Кабел и LED Светло да се Направи LED Светло повеќе Издржливи.Користете СТАН Мобилен Телефон Софтвер за Контрола на Светлина, Боја и Музика, Е повеќе Удобен и Брз.СТАН Има 4 Музика Контрола Режими, 8 Сигнал Боја Контрола, Контрола на Осветленоста, 2-чекор Скок Режим.Гаранција : какви Било Прашања Или проблеми, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас за да Можеме Да се потрудиме да Го Реши.Ние Ќе Бараме да се Обезбеди Највисок Квалитет на Услуга За Вас.добредојдовте во мојата продавница.Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг патување!Карактеристики : 1. Постојат два интерфејси за да изберете од, запалка приклучок интерфејс и USB интерфејс.2. Инсталацијата е едноставна, не бара никакви алатки, plug and play.Карактеристики : Материјал : PC Верзија, Мека Glue Voltage : DC12 VNumber на Светлината Барови : 4 Number на Led диоди : 9 LED Светлина Bar LED Тип : 5050 SMDProduct Големина : 150 X 122 MMPower : 6.12 WCable Должина : 1.13 MX 2 1.62 MX 2 Irradiation Агол : 180 Степен Широк Агол Irradiation Control Функција : APP Control Package Листата : 1 X Автомобил LED Внатрешни работи Light Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи 1-2cm мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент