.

.

BeSmart Ракавици Зглоб Заврши Тренингот Гира Фитнес Тежина Салата Кревање Зафат Нови (Црна), Small (Мала)

BeSmart Ракавици Зглоб Заврши Тренингот Гира Фитнес Тежина Салата Кревање Зафат Нови (Црна), Small (Мала)

DEN 2155.20

Пристапност
Во достапна форма

Бидете Паметни Фитнес Neoprene Фитнес Ракавици Со Ременче За Поддршка На Рака.Бидете Паметни Дигање Ракавици се изработени од Neoprene.Двојно Обложени Поместена Дланка Обезбедува Не Се Лизга Совршен Костец.Обезбедува Ненадмината Поддршка и Заштита на вашиот зглобовите и рацете за време на Тешки Вежбање во Теретана.Велкро Затворање Систем.Се продаваат како пар.Дигање Ракавици Со Врвка За Околу Обвива Рака Поддршка Завои Салата Ремени Neoprene Зафат Се Подготвуваат.Мислам Паметни, Одиграме Паметно, Да Бидат Паметни.Бидете Паметни Фитнес Neoprene Фитнес Ракавици Со Ременче За Поддршка На Рака.Бидете Паметни Дигање Ракавици се изработени од Neoprene.Двојно Обложени Поместена Дланка Обезбедува Не Се Лизга Совршен Костец.Велкро Затворање Систем.Обезбедува Ненадмината Поддршка и Заштита на вашиот зглобовите и рацете за време на Тешки Вежбање во Теретана.Се продаваат како пар.Ние нудиме Голема Вредност за вашите пари.Ние веруваме во Подобро, Пред се Евтини.Ние, исто така, се забавува најголемиот Дел Наредби.

Главните карактеристики

Избор на клиент