.

.

Dft Милениче Папагал Hammock Птица Виси Кревет Куќа Кадифен Зима И Топло Кафез Гнездо Шатор

Dft Милениче Папагал Hammock Птица Виси Кревет Куќа Кадифен Зима И Топло Кафез Гнездо Шатор

DEN 95.28

Пристапност
Во достапна форма

Неопходно е да се понуди кревет или куќа за вашите миленици,без разлика за кучиња,мачки или птици кои живеат во кафез.Овој вид на кревет е еден вид на hammock,која е празен дизајн и во овие начин,тоа е погодно за вашите миленици за да се добие во.или да излезе.Fuzzy hammock е,особено во зима,топло и удобно за домашни миленици.Тоа може да се виси на кафез со.вклучени куки и ќе заштедите простор,и исто така,може да биде играчка за нив во меѓувреме.Одличен за папагали,птици,parakeets.

Главните карактеристики

Избор на клиент