.

.

Готвач е нож Азија Кинески Стил Кујна Нерѓосувачки Челик Сечење Месо Нож Посебни Супер Остри Дами Сечење Зеленчук, Овошје, Варен Храна Ножеви (Големина : Ножот 22x8.8cm)

Готвач е нож Азија Кинески Стил Кујна Нерѓосувачки Челик Сечење Месо Нож Посебни Супер Остри Дами Сечење Зеленчук,

DEN 1766.40

Пристапност
Во достапна форма

[Квалитетен материјал] : Нашата кујнски нож е направен од 5 Cr13 нерѓосувачки челик нож и дрвена рачка, лесен за употреба и ергономски дизајн. [Ергономија] : Трајни, удобна рачка, може да се користи за намалување на сите видови на коските, месо, зеленчук, риба, итн. [Супер Остри] : остри рабови може да се задржи со месеци секојдневно користење.Јасноста е многу висока, и лесно може да го парче месо и пилешко во тенки парчиња. [Широко се користи] : кујната готвач е месо секира лесно може да заврши секојдневните работи, како што се сечење, dicing и dicing.Сецкани телешко, boneless јагне нога, сецкани зеленчук. [Задоволителна по-продажбата на услугата]-Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Име на производ : Кујна Knife Material : трајни, висока цврстина челик + дрвени handle Purpose : Ова рачно изработени месо секира е совршен за многу кујна задачи, како што се сечкање, сечење на зеленчук и зеленчук, сечење месо и boneless јагне steak Handle : Природни дрвена рачка, запечатени и да се излечи со висока температура восок, трајни и сјајна.

Главните карактеристики

Избор на клиент