.

.

TUO Sashimi Суши Yanagiba Нож - Јапонски Кујнски Нож 10.5 со Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик Остар Нож - Режење Резба Нож Право Раце Еден bevel(Tanto) - Метеор Серија

TUO Sashimi Суши Yanagiba Нож - Јапонски Кујнски Нож 10.5 со Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик Остар Нож - Режење

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма

На прецизност и острина и одлични работ на Задржување се зголеми вашиот режење ефикасност, што ќе ви овозможи да планирам преку првично училиште.High-Tech Вакуум термички Третман помага да се извлече цврстина на рафинирани челик во 58±2 HRC додека Азот Кул Третман infuses челик со доволно еластичност да вршат постојано во повеќето извлекување на условите. -Рѓа Resistsnt и Издржливи-.Ние и ветуваме на супериорен производ кој ќе ви даде живот на посебната услуга, обидете се тоа ризик, знаеме дека ќе го сакам!Со луксузни пакување, тоа е исто така добар избор за подарок(Божиќ, свадби, родендени, татковци ден, мајки ден), за кулинарски студентите, дома готвачи, професионални готвачи и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент