.

.

Злато Партија се Вртат Украси Фолија се Вртат Виси Декорација 30Pc Пластични Streamer за Таванот 22

Злато Партија се Вртат Украси Фолија се Вртат Виси Декорација 30Pc Пластични Streamer за Таванот 22

DEN 205.92

Пристапност
Во достапна форма

Злато виси swirls е 22" во должина и пакетот вклучува 30 компјутери, се вртат украси имаат двојно се вртат дизајн и тие висат само за никаде.Ова се вртат виси украси се направени од Пластика-ПВЦ.Тоа е еднократно и повеќе пријателски за животната средина.Фолија партија виси swirls се доста издржливи.Тие се лесно да се откажам и мала тежина.Whirls Украси Совршен за внатрешна или надворешна употреба.Тие вклучуваат малку пластични кука дека U може да се користи за да прикачите да површини или команда куки (јасно).Овие злато се вртат украси беа големи за роденден, дипломирањето партија, бебе туш, годишнина, свадба, одмор партија и други тема партија.Додадат боја во вашата партија. 30pc Злато Виси Swirls Партија Украси 22 инчи Фолија Таванот Виси се Вртат за Роденден, Годишнина, Матура Партија Supplies Hanging swirls се направени од пластика.Виси се Вртат Украси имаат двојно се вртат дизајн.Должината на вртат виси декорација е 22 инчи.У ќе добие 30 парчиња Злато Партија се Вртат Украси и секој го доби со пластична закачалка.Фолија партија виси swirls се доста издржливи.Овие streamers имаше брилијантна боја и може да се закачи насекаде.Партијата се вртат украси биле лесно да се откажам и мала тежина.И тие може повторно да биде употребен.Само да ги тргнеме на лента и продавница за следната година!Whirls Украси Совршен за внатрешна или надворешна употреба.Виси на Swirls од вашиот плафон, прозорец, mantel, overhangs, вратата, archway, гранките на дрвјата, verandah итн.Пластични се Вртат Декорација може да се користи многу пати за Денот на Вљубените, роденден, бебе туш, свадба, Матура.Користете јасно пластика куки за виси на cutouts врз streamers, а потоа се откажам овие swirls да ги красат.По отстранување, само им овозможи на спирала да се свитка назад во себе, тогаш чувате во пластична кеса за следната страна.Убава декорација за партии или се средби.Додадат боја во вашата партија.

Главните карактеристики

Избор на клиент