.

.

Ултра-Тенок Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Мулти-Функција Мини Потпирач, Количка за Десктоп да го користите ТВ во Живо (црвено)

Ултра-Тенок Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Мулти-Функција Мини Потпирач, Количка за Десктоп да

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Супериорен Квалитет т бидете разочарани со ова сигурен и стабилност потпирачот.Сила Лепило т бидете разочарани со ова сигурен и стабилност потпирачот.Сила Лепило & Чистење и Отстранување на : потпирачот може да биде прикачена на вашиот паметен телефон со високо-квалитетни обврзници здрав.За било која причина, отстранување на стојат нема да дупка со вашиот телефон површината.Тоа е удобно да се стави во џеб за трибината е тенка и макс. тежина во рок од 0.8 унца.Уникатен Дизајн & amp Прецизност Производство : Рамка за поддршка структура дизајн со CNC машина алатка мелничката производство обезбедува стандарден квалитет.Мулти-Агол Адаптација на Повеќе Сцени : стенд може да се користи во повеќе сцени со соодветна инсталација, како и на состанокот, на телевизија, гледам филмови, да мерите Време застаруваат фотографија, и така натаму.Врз основа на ова, да застане може да ви даде 100-степен максималниот агол за да се поддржи вашиот телефон.Ќе се ослободи од погледне надолу на телефонот.Како да го Користите : Избришете го уредот површина, кора исклучите заштита филм.Се држи на стенд на телефонот назад или телефон случај за да се заштити двата од нив, а потоа притиснете за да се обезбеди тоа е цврсто и целосно спроведен.

Главните карактеристики

Избор на клиент