.

.

Ram Меморија 96045 Вежба Малку, Црна

Ram Меморија 96045 Вежба Малку, Црна

DEN 720.48

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа ХСС вежба малку е направен од високо легиран челик.Дава добра сечење квалитет.Острат може да се направи со рака.Оваа ХСС вежба малку е направен од високо легиран челик.Тоа е општо висока цврстина (> 60 HRC), се гарантира до температура од 600 C. Неговата отпорност на абење е да се носат и солза и неговата висока издржливост на високи температури даде добар сечење квалитет.Острат може да се направи со рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент