.

.

Gazechimp Затворен Отворено Преносни Филм Екран Почетен Кино Проектор Екранот се Тркалаат Лесно - 60inch

Gazechimp Затворен Отворено Преносни Филм Екран Почетен Кино Проектор Екранот се Тркалаат Лесно - 60inch

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

за состанок и конференција, училница обука, јавна дисплеј, домашна кино, партија, КТВ, игра, дворот филм итн.Вкупно 4-8 дупки наоколу, со мали куки, лесно да се инсталира.Да се држи го на рамна површина, или обесени со јаже, како и прикачување на ѕид.Мат бела боја со 1.1 добивка за HD проекција репродукција на живописни и жива слика. 100% полиестер материјал, пакување виткање мали димензии, без употреба на добар ефект.Опис : - 100% полиестер материјал, пакување виткање мали димензии, без употреба на добар ефект. - Вкупно 4-8 дупки наоколу, со мали куки, лесно да се инсталира. - Мат бела боја со 1.1 добивка за HD проекција репродукција на живописни и жива слика. - Да се држи го на рамна површина, или обесени со јаже, како и прикачување на ѕид. - за состанок и конференција, училница обука, јавна дисплеј, домашна кино, партија, КТВ, игра, дворот филм итн.Спецификација : - Материјал : Polyester Package Вклучува : 1 Парче Проектор Screen1 Комплет Сет На Куки(8pcs).

Главните карактеристики

Избор на клиент