.

.

Superper Милениче Мачки Кучиња Јастиви Силикони Сад Храната Сад Цртан Филм Був Форма Бавното Хранење Мат Фармацевт Хранење На Пет Материјали

Superper Милениче Мачки Кучиња Јастиви Силикони Сад Храната Сад Цртан Филм Був Форма Бавното Хранење Мат Фармацевт

DEN 1576.80

Пристапност
Во достапна форма

Постојат 34 моќен вшмукување чаши на дното на домашно милениче мачка и куче јаде силикони сад милениче лижење подлога, која може да се adsorbed на мазни ѕид, не е лесно да се движат, не е лесно да се акумулира вода, и не е лесно да падне.Мачките и кучињата јадат силикони чинии може да се промовира здравјето на домашните миленици.Домашни миленици јаде премногу брзо лесно може да предизвикаат задушување, повраќање, дебелината и други проблеми.Оваа слоу фуд сад има конкавна-конвексни дизајн, кој може да го забави јадењето на брзина, да се спречи варење, и им овозможи на домашни миленици да се јаде научно и здрава.Нашите дното на домашно милениче лижат подлога има 34 силна вшмукување чаши, кои може да се adsorbed на мазни ѕидови и Не е лесно да се движат, не е лесно да се акумулира вода, не е лесно да падне.Домашни миленици јаде премногу брзо може лесно да предизвика гушење, повраќање, дебелината и други проблеми.Оваа слоу фуд сад има испакнатини на дизајн што може да го забави јадењето на брзина, да се спречи варење и овозможи домашни миленици да се јаде научно и здрава.Направени од високо-квалитет со силиконска материјал, домашно милениче внесувач е еко-пријателски, нема чуден мирис, здрава и безбедна.Тоа е исто така лесно да се чисти и залак-отпорни.Должината на производ е околу 15.5 см и ширина е во врска и 17,5 см.Универзал за мачки и кучиња.Тоа е погоден за секојдневна исхрана, обука, капење, и лесно може да се инсталира на теренот, ѕид, стакло и други места.Домашно милениче Сад Материјал : Силикон Карактеристики : Голем Капацитет, Не се лизга, Еко-пријателски Големина Детали : 15.5 cm x и 17,5 см/6.1" x 6.89" (Прибл.).

Главните карактеристики

Избор на клиент