.

.

Suave Max Задржете 8 Не Аеросол Hairspray 11 оз

Suave Max Задржете 8 Не Аеросол Hairspray 11 оз

DEN 82.08

Пристапност
Во достапна форма

Создава природен изглед на чекање, не беспомошна или леплива.Погоден за сите типови коса.Држи вашата коса скроти и frizz слободни.Suave Max Задржете Не-Аеросол Hairspray, Suave Max Задржете 8 Не-Аеросол Hairspray дава природен изглед на чекање и контрола за помалку од многу повеќе скапи брендови.Оваа Suave hairspray, 11 мл, не е мрсна и не направи вашата коса беспомошна.Можете да ги користите Max Задржете hairspray кога ќе треба вашата коса во место со часови, затоа што тоа создава траен задржете.Добие контрола над вашата коса со Suave Max Задржете 8 Не-Аеросол Hairspray.

Главните карактеристики

Избор на клиент