.

.

ВИП MT1843 Pewter Гроздобер Заклучување и Копче Knob

ВИП MT1843 Pewter Гроздобер Заклучување и Копче Knob

DEN 1845.60

Пристапност
Во достапна форма

ВИП MT1843 Pewter Заклучување и Копче Knob.Димензии : 3 инчи должина x 3 инчи ширина x 2 инчи висина.На потресени дизајн на овој раскошен knob додава гроздобер-инспириран елеганција до дома.На здрав pewter изградба обезбедува траен стил, како и.Боја : Зелена.MT1843 Карактеристики : -Боја : Сина. -Материјал : Pewter. -Подготвен да се откажам.Стил : -Традиционален.Крај : -Сина.Knob Тип : -Новина Knob.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -3".Вкупна Ширина - страна на Страна : -3".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -2".Целокупниот Производ Тежина : -0.3 lbs.

Главните карактеристики

Избор на клиент