.

.

Jopwkuin Бебе Виси Штракаат Играчки, Бебе Штракаат Играчки Мека на Допир Симпатична Животно Форма за Спална соба за Дневна Соба(Маче)

Jopwkuin Бебе Виси Штракаат Играчки, Бебе Штракаат Играчки Мека на Допир Симпатична Животно Форма за Спална

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

【МЕК МАТЕРИЈАЛ】Направени на кадифен, која е мека и удобна на допир и тоа е многу безбеден за вашето бебе да се игра. 【Се РАЗВИЕ МОТОРНИ ВЕШТИНИ】Кога вашето бебе игра оваа играчка, тие треба да ги одржи и да се тресат тоа, кој ќе се развие моторни вештини. 【INTELLGENT ИГРАЧКА】Може да се направи фантастичен звук кога тресење, која ќе привлече бебето внимание, и бебето претрес. 【УБАВ ПОДАРОК】Совршен за бебиња " роденден на подароци, бебе туш присутни и други одмор подарок. 【СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН】Симпатична животно форма ќе го привлече вашето бебе земи, која ќе бидете бебе е тело за координација и способност.

Главните карактеристики

Избор на клиент