.

.

Перика Стојат Перика Закачалка Мал Пропелер Собрани Тип Спречува Обликот на Косата Шапка Стојат Висат за Лесно Одржување Долго Перика Перика Стојат (Розева) Пргав

Перика Стојат Перика Закачалка Мал Пропелер Собрани Тип Спречува Обликот на Косата Шапка Стојат Висат за Лесно

DEN 301.92

Пристапност
Во достапна форма

Пинк * 1 парче Големина : 39cm * 26cm * 17cm (лесно собранието тип). [Широко се користи] : Можете удобно да го користите за перика снимки, полу-копнее, и копнее.Долги и тешки перики се во ред.Тоа не се вообичаени или нечисти како перика застане. [Лесно да се соберат] : Постојат само 3 делови.Лесно да се соберат.Може да се расклопуваат и се чуваат compactly. [Калап отпорен материјал] : пластични материјали, идеален за сушење перики.Модерен капа закачалка направен од железо, лесни.Како што е мрежа-како, тоа е добро вентилирани и чиста.Само да се стави тоа во плакарот, мијалник, насекаде¢.Перика стојат Перика закачалка Мал пропелер Собрани тип Спречува обликот на косата Шапка стојат Висат за лесно одржување Долго перика перика стојат (розева) Пргав и Модата.Пинк * 1 парче Големина : 39cm * 26cm * 17cm (лесно собранието тип)[Стабилна] : Висока, но свиткување на нозете е дизајнирана да биде избалансиран, и тоа е долго перика стои дека стабилизира перика.[Широко се користи] : Можете удобно да го користите за перика снимки, полу-копнее, и копнее.Долги и тешки перики се во ред.Тоа не се вообичаени или нечисти како перика застане.[Калап отпорен материјал] : пластични материјали, идеален за сушење перики.Модерен капа закачалка направен од железо, лесни.Како што е мрежа-како, тоа е добро вентилирани и чиста.Само да се стави тоа во плакарот, мијалник, насекаде к[Лесно да се соберат] : Постојат само 3 делови.Лесно да се соберат.Може да се расклопуваат и се чуваат compactly.

Главните карактеристики

Избор на клиент