.

.

Bonaweite Birdcage Покрие Папагал Кафез Покрие Сенка Милениче Универзална Затемнување Windproof Светлина-Доказ Спиење Ја Намалува Одвлекување На Вниманието Ноќ Додатоци Крпа,

Bonaweite Birdcage Покрие Папагал Кафез Покрие Сенка Милениче Универзална Затемнување Windproof Светлина-Доказ

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

На birdcage не е вклучена. - Обезбеди вашиот птица со потивок и поудобно остатокот средина со доказ за вознемирувачки звуци.Погоден за иста големина како birdcage.Погоден за иста големина како birdcage. ♥♥Издржлив Материјал♥♥ - Направени од полиестер материјал, не-токсични, дише, и издржливи.Разумна големина им овозможува на маска за да се приспособат на универзална birdcage. - Блокови повеќето од сончева светлина и UV зраци кои го намалуваат пречки и им овозможува непрекинат сон за вашите птици.Помага да се намали пречките и им овозможува непрекинат сон за вашите птици. ♥♥Корисник Пријателски♥♥- рабовите на birdcage поклопецот се уредно seamed за готовиот изглед.Поради ограничувањата на набљудувачите и хардвер, бои на екранот не може да биде целосно точна репродукција на вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент