.

.

HONGTAO Goose Кадифен Играчки Симулација Бебе Придружни Кукли Малку Животно Смири Swan Форма Перница Полнети Играчки Swan Кукла(40cm,Розова)

HONGTAO Goose Кадифен Играчки Симулација Бебе Придружни Кукли Малку Животно Смири Swan Форма Перница Полнети

DEN 220.80

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Goose Кадифен Кукла.Пополнување материјал : ПП памук.Кадифен класификација : кадифен.Животно класификација : Goose.Категорија : Кадифен кукла.Кадифен класификација : plush Weight : 0.11/0.14/0.27 kg Animal класификација : Goose Size : 40/50/60cm Type : Goose Кадифен Doll Modeling категорија : animal Pacaking : 1pcs Кадифен Doll Category : Кадифен doll Filling материјал : ПП cotton Recommended возраст : 2-12 години old Product description1. Симпатична и многу симулирани изглед, играчки може да ја придружува вас или вашите пријатели да го поминат една осамена време.2. Играчка дизајн е симпатична, блиски до природата, жива и реални се, полн со љубов.3. Кадифен играчки се многу погодни за рано детско образование.Ова е многу интересна за децата игри.Топло reminder1. Ве молиме запомнете дека поради светлосни ефекти, мониторот е brightness / contrast settings / etc е, ќе има некои мали разлики во бојата на слики и реалните предмети.Мери со рака, отстапувања од 1-2 см се е можно.2. Ве молиме да ни остават порака ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговориме и да ви понудиме нашата најдобра услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент