.

.

PH PandaHall 1 компјутер од не 'Рѓосувачки Челик Прстен Отворање Plier за Пирсинг Накит DIY Занает Одлуки, Среден 6

PH PandaHall 1 компјутер од не 'Рѓосувачки Челик Прстен Отворање Plier за Пирсинг Накит DIY Занает Одлуки, Среден

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за Користење : на рачки на plier се нерамна, анти лизга при ракување, лесно да се работи, и може да се олесни мачно болка на вашиот прст.Големина : околу 7.4 см широк, 15.1 cm долги, 1.1 цм дебели.Квалитет на Материјалот : изработени од нерѓосувачки челик, издолжени нерѓосувачки челик рачка овозможува поголема контрола.Совршен за Изработка на Накит : може да се користи за да го отворите скок прстени, мали прстени и синџирот на врски, лесно да се префрлате обетки и заробеник мушка прстени; совршен за earring, нараквица, ѓердан, накит и DIY занает одлуки.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум : Овој plier е направен од нерѓосувачки челик, постојат масла на plier, маслото ќе ви помогне да подмачкување на plier и пролет, која ќе се одржи на plier во добра состојба и да се продолжи работниот век.Ако има премногу масло, ќе се исчисти пред usuage.Не 'рѓосувачки Челик Накит Клешти, Круг Носот Клешти, од не' Рѓосувачки Челик Боја, Големина : околу 7.4 см широк, 15.1 cm долги, 1.1 цм дебели.

Главните карактеристики

Избор на клиент