.

.

D&D PowerDrive 650-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 650-5M-15 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 252.48

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Појаси.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X1.0 " Х. Земја На Потекло : Кина.На Helically Рана Затегнувачка Кабли Се Специјално Конструирани, Изопачено И Хемиски Поставите Заробени Fiberglass Материјал. 650-5 M-15 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 650-5 M-15 Појас Тип 5 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 25.59 650 Врвот Ширина 0.59 15 Појас Длабочина 0.15 3.8 Материјал Neoprene Заб Профил 5 M.

Главните карактеристики

Избор на клиент