.

.

Homyl 4K HD Безжичен WiFi HDMI Двојна Антена Екранот Примачот за iOS Android на Windows за ТВ-лцд Проектор Следи Plug and Play Преносни

Homyl 4K HD Безжичен WiFi HDMI Двојна Антена Екранот Примачот за iOS Android на Windows за ТВ-лцд Проектор Следи

DEN 1778.40

Пристапност
Во достапна форма

* 4 K, 24 G5 G dual-band Wi Fi пренос, моќни перформанси и стабилен пренос. * Plug and play, нема потреба да се вози, го користите WIFI директна конекција да се користи. * Двојно-добивка антена, долго пренос на далечина, поддршка на големи количества на податоци поток пренос, стабилен пренос. * Погоден за домашна забава, игра искуство, партија за споделување и други сцени. * Компатибилен со Android/IPHONE/Mac OS/windows системи.Опис : - 4 K, 24 G&5 G dual-band Wi Fi пренос, моќни перформанси и стабилен пренос. - Двоен-добивка антена, долго пренос на далечина, поддршка на големи количества на податоци поток пренос, стабилен пренос - Plug and play, нема потреба да се вози, го користите WIFI директна конекција да се користи. - Компатибилен со Android/IPHONE/Mac OS/windows системи. - Погоден за домашна забава, игра искуство, партија за споделување и други сцени. - Лесно да се Insall, поврзете го USB кабелот за податоци, и на USB напојување со струја бара 5 V1 A.Спецификација : - Wi Fi Фреквенција : Dual Band 2.4/5 Ghz - Макс.Резолуција : 4 K - Wi Fi опсег : 10m и помалку - Боја : Црна - Моќ : 5 V1 A - оперативен СИСТЕМ : за Android ,IOS,Mac,Windows Size Табела : Големина : прибл. 70x70x17mm / 2.75x2.75x0.67 инчи Антена Должина : околу. 86.5 mm / 3.40 inch Package Вклучува : 1 Парче Безжичен Приказ Приемник 12 Парче Antenna1 Парче Cable1 Парче USB Напојување Line1 Парче Рачен 1 Парче Пакување Box Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

Избор на клиент