.

.

Премиум Реплика Hubcap, Замена за Toyota е корола 2005-2008 година, 15-инчни Тркала Капак (1 Парче)

Премиум Реплика Hubcap, Замена за Toyota е корола 2005-2008 година, 15-инчни Тркала Капак (1 Парче)

DEN 406.80

Пристапност
Во достапна форма

Сосема Нова Состојба, вклучува 1 hubcap.Резервни замена за Тојота 42621 AB110 дел.Се вклопува е корола 2005-2008 година модел години со 15" фабрика тркала.Месеци лесно и безбедно да се фабричките челични тркала, исто како ОЕМ hubcaps купиле од дилер.Нашата премиум реплика тркало покрива се направени од модернизиран, здрав ABS пластика и функција богата сјајна завршница, исто како оригинали.Ова е Сосема Нов Реплика hubcap во сребро-насликани заврши на оригиналот.Ова е се појавува како фабрички оригинални тркало покрива дизајниран по воланот капак кој е замена за Toyota е корола 2005-2008 година модел години со 15" фабрика тркала.Нашата премиум реплика тркало покрива се направени од модернизиран, здрав ABS пластика и функција богата со сребрен финиш, исто како оригинали.Тие ќе изгледаат одлично на вашиот возило, за годините што доаѓаат.Главната разлика помеѓу нашите Реплика hubcaps и оригиналите е дека оригиналот е оригиналното лого, но овој замена hubcap не.

Главните карактеристики

Избор на клиент