.

.

Cheresouse Француски Леб Bakeware - Силиконска Триаголник Форма Леб Алатка Baguette Пан Француски Bakeware Лента

Cheresouse Француски Леб Bakeware - Силиконска Триаголник Форма Леб Алатка Baguette Пан Француски Bakeware Лента

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Отпорни, долготрајни и Обновливи до 3000 пати.Топлина отпорни, може да издржи температура до 250 степени centigrade.Лесно да се уредни и безбедно да се користи во фурна, микробранова печка и замрзнувач.Направени од храна одделение силиконски материјал, тоа е не-токсични, не е лесно да се скрши, ' рѓа или пукнатина.Апликација за тесто, целата-жито леб, француски Baguette, Триаголник, Леб, Топло-куче, Млеко и така натаму.Опис : Ако сте леб љубовник кој сака да готвење.Тогаш оваа силикони не држи леб мувла е идеален за вас.Со тоа, ќе може да се готви различни видови на леб.Како тесто, целата-жито леб, француски Baguette, Триаголник, Леб, топло-куче и така натаму.Тоа е лесно да се уредни, само измиете со сапун и вода, исплакнете, се тресат исклучување на вода и да се исуши.Карактеристики : 1. Направени од храна одделение силиконски материјал, тоа е не-токсични, не е лесно да се скрши, ' рѓа или пукнатина.2. Топлина отпорни, може да издржи температура до 250 степени centigrade.3. Лесно да се уредни и безбедно да се користи во фурна, микробранова печка и замрзнувач.4. Отпорни, долготрајни и Обновливи до 3000 пати.5. Апликација за тесто, целата-жито леб, француски Baguette, Триаголник, Леб, Топло-куче, Млеко и така натаму.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Силикони Боја : Како Слики Shown Size(L x W) : 45 x 33.5 cm/17.72 x 13.19 in Weight : 105g Package се Вклучени : 1 x Силикони Леб Мувла Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение foryour разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да beshowing малку различни од реалниот објект.Ве молиме да земете во реалниот asstandard.3. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на овој производ ќе биде sentrandomly, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент