.

.

Зацементира Карбид Погодно да се Промени Вежба Битови за Модел Инженерство за Накит Поправка (0,3 mm)

Зацементира Карбид Погодно да се Промени Вежба Битови за Модел Инженерство за Накит Поправка (0,3 mm)

DEN 234.96

Пристапност
Во достапна форма

【ПОВЕЌЕ ОСТАР СЕЧЕЊЕ на РАБОТ 】Користиме високо квалитетни материјали и фино брусење процес го прави малку повеќе остар сечење на работ. 【СЕЧЕЊЕ СИЛА НАМАЛУВАЊЕ на】Намалување на сечење сила и скршени вежба, подобрување на квалитетот на дупка на ѕидот. 【МАЗНА И RESISTACT】Вежба малку има големи парчиња празнење простор, малку отпор и без проблеми во текот на парчиња празнење. 【На СОСТАНОКОТ РАЗЛИЧНИ ТРЕБА】Доаѓаат во голем контејнер за складирање дека е лесно да го дофати вежба малку ви треба кога ви треба. 【ШИРОКО APPLICATED ПОЛИЊА】Лесно да се промени надвор и направи одлична работа сечење преку PCB за лемење дупки.опис на стоката : Овие битови фантастична работа за PCB одбори.Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.Тие доаѓаат во еден лесен-за-користење на пластични случај со држачот за секоја малку.Вежби битови се совршени за деликатна дупчење преку напорна материјали за модел инженеринг, накит поправки, занает работа, погоден за PCB, SMT, CNC, мувла, скулптура, пластика, бакар, од не ' рѓосувачки челик.Карактеристики : Употреба на високо квалитетни материјали и фино брусење процес го прави малку повеќе остар сечење на работ.Вежба малку има големи парчиња празнење простор, малку отпор и без проблеми во текот на парчиња празнење.Намалување на сечење сила и скршени вежба, подобрување на квалитетот на дупка на ѕидот.Лесно да се промени надвор и направи одлична работа сечење преку PCB за лемење дупки.Доаѓаат во голем контејнер за складирање дека е лесно да го дофати вежба малку ви треба кога ви треба.Спецификации : Материјал : Зацементира карбид, HHS Прстен Боја : Случајни Сечење на Работ Дијаметар : 0.1 mm, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.4 mm, 0.5 mm, 0.7 мм, 1.2 mm, 1.3 мм, 1.4 mm(Изборен) месо тело со Дијаметар : Прибл 3.175 мм Должина : 38.1 mm / 1.5 Кутија Големина : 8.7 x 5.3 cm / 3.42 x 2.08 Количина : 10pcs по поставите Тежина : 38g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 Сет(10pcs) x Вежба Битови Забелешка : Поради различни серии, боја на прстените може да бидат различни од оние во слика.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент