.

.

Автомобил Внатрешни Светла RGB Декорација,48LED,DIY Оркестарот Мулти-Боја Далечински Музика Контрола Декоративни Ламби Атмосфера Светлина за Партија Автомобил Осветл?

Автомобил Внатрешни Светла RGB Декорација,48LED,DIY Оркестарот Мулти-Боја Далечински Музика Контрола Декоративни

DEN 1106.40

Пристапност
Во достапна форма

Со оваа светилка, децата ќе не такса досадно на автомобили. - Водоотпорен Атмосфера Светилка : Длабоко водоотпорен дизајн, не се плаши од дожд, нека ви употреба на леснотија. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Не деструктивни инсталација : Силна лепак се користи на задната страна на дресот, што е повеќе удобен да го инсталирате и да се скрие, и го задржува автомобилот чиста и уредна.55inch - Светло боја : RGB - Моќ : 9.57inch - LED Type : SMD 5050 - Лента на светлина количина : 4pcs - Напон : запалка приклучок 12 V/USB 5 V - Лента Големина : 8.Ви благодариме!. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Автомобил RGB Светлина Ленти : Погоден за датира во отворено да уживате во романтична атмосфера; погоден за партијата во пустината, се претвора во пустина во ballroom.Водоотпорен Атмосфера Светилка : Длабоко водоотпорен дизајн, не се плаши од дожд, нека ви употреба на леснотија.Спецификација : - Материјал : Силикон + LED + Пластика - Пакување Големина : Прибл. - Автомобил RGB Светлина Ленти : Погоден за датира во отворено да уживате во романтична атмосфера; погоден за партијата во пустината, се претвора во пустина во ballroom. - Нагласи 48 LED Монистра : Висок квалитет на LED светилка монистра на 4 парчиња светлосни ленти, висока осветленост, долг животен век.Со оваа светилка, децата ќе не такса досадно на автомобили. 4 видови музика начини на обезбедување на подобри effection.6 WPackage Вклучува : 1 Постави Внатрешни работи, Автомобил Атмосфера Light1 Парче Далечински Control1 Парче Manual Note : 1.Домаќин Контролер : Чувствителни прима сигнал, звук контрола на владата дизајн, и далечински управувач обезбедува 8 променливи бои опции, 4 динамички режими.Опис : - Домаќин Контролер : Чувствителни прима сигнал, звук контрола на владата дизајн, и далечински управувач обезбедува 8 променливи бои опции, 4 динамички режими.Нагласи 48 LED Монистра : Висок квалитет на LED светилка монистра на 4 парчиња светлосни ленти, висока осветленост, долг животен век. - Не се деструктивни за инсталација : Силна лепак се користи на задната страна на дресот, што е повеќе удобен да го инсталирате и да се скрие, и го задржува автомобилот чиста и уредна. 4 видови музика начини на обезбедување на подобри effection.

Главните карактеристики

- Material:
Silicone + LED + Plastic
- Packing Size:
Approx. 250x100x40mm/9.84x3.94x1.57inch
- LED Type:
SMD 5050
- Strip light quantity:
4pcs
- Voltage:
Cigarette lighter 12V/USB 5V
- Strip Size:
8.7x0.55inch
- Light colour:
RGB
- Power:
9.6W
Package Includes:
1 Set Interior Car Atmosphere Light :
1 Piece Remote Control :
1 Piece Manual :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Избор на клиент