.

.

ZSP 2 Лице Гумени Брод Кајак за Возрасни - Сплав Гумени Кајак-Брод за Возрасни Рибарски Брод Маскирна Кајак,се Применуваат на Постројката (Боја : 1person)

ZSP 2 Лице Гумени Брод Кајак за Возрасни - Сплав Гумени Кајак-Брод за Возрасни Рибарски Брод Маскирна Кајак,се

DEN 492.00

Пристапност
Во достапна форма

На Надувување Кајак е за езера, реки, отворено базени и пошироко.На 705lbs капацитет е сигурно да се обезбедуваат за патниците и вашиот опрема.Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи разлика од 3-5cm, ви благодарам за вашите снимањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент