.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 20pcs 25мм Метал Electroplating Jingle Bells Божиќ Виси Украси Божиќ Нова Година Декорација Милениче Привезоци (Боја : Црвена)

ZHOUUU DIY Занает Бел 20pcs 25мм Метал Electroplating Jingle Bells Божиќ Виси Украси Божиќ Нова Година Декорација

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

Добар Материјал,исклучителна изведба.Тресење на бел,ќе Jingle прстен.Се создаде празнично расположение.Дупка,Ropeable дизајн, лесен за употреба.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.20pcs 25мм Метал Electroplating Jingle Bells Божиќ Виси Украси Божиќ Нова Година Декорација Милениче Приврзоци Карактеристики : Добар Материјал,исклучителна изведба.Тресење на бел,ќе Jingle прстен.Се создаде празнично расположение.Дупка,Ropeable дизајн, лесен за употреба.Карактеристики : Материјал : Metal Diameter : 2.5 cm/0.98"Боја : Виолетова,Бела,Сина,Зелена,Сино Езеро,се Зголеми Црвена,Црвена,Yellow Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 20 X Jingle Bells Our jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент