.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 10pcs 8мм Jingle Bells Злато Сребро Позлатен Бакар Лабава Монистра Мали за Партијата Божиќ Дрво Ornamen Декорација Дома Додатоци (Божиќ Бел Големина : 8мм, Боја

ZHOUUU DIY Занает Бел 10pcs 8мм Jingle Bells Злато Сребро Позлатен Бакар Лабава Монистра Мали за Партијата Божиќ

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал Метал.Големина Приближно : 14mm.конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инч.Бојата се мешаат.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.Производ Detail10pcs 8мм Jingle Bells Злато Сребро Позлатен Бакар Лабава Монистра Мали за Партијата Божиќ Дрво Ornamen Декорација Дома Додатоци Материјал Метал Големина Приближно : 14mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор микс Количество Што ќе добиете за 30 на овој објект во листата цена Пакување Detail Our jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент