.

.

ZZXUAN Цврсто Дрво клима уред Поклопец,Дрвен Цвет Мирување клима уред Рамка Декоративен Поклопец на клима уред Надворешниот Машина Заштитна Маска Отворен Цвет Штанд

ZZXUAN Цврсто Дрво клима уред Поклопец,Дрвен Цвет Мирување клима уред Рамка Декоративен Поклопец на клима уред

DEN 460.80

Пристапност
Во достапна форма

Нов тип клима уред цвет мирување : погоден за ставање на отворено единица на клима уред, да ги красат вашите омилени цвеќиња и растенија, многу убава.Цврсто дрво материјал : борови дрво да се користи како суровина.По carbonization процес, дрво текстура е јасно, ретро и природни, силни и издржливи.Повеќе избори : различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби, мрежниот модел крстот мрежа дрво ленти се цврсто организирани, не е лесно да се олабави, и постабилна.Спојување дизајн : традиционалните писмо тока спојување дизајн подобрува стабилноста на рамката, а на горниот дел на air-conditioning рамка е зајакната со партиции за подобрување на цврстината на завртката фиксација.Дрвени клима уред маска, природни земјата живот, цврсто дрво клима уред рамка, тешки + ретро смисла, целиот дизајн и едноставност, земајќи ги во предвид двојни вредности на убавина и практичност.Новиот климатизација цвет мирување е погодна да биде ставен на надворешна единица на клима уредот за да се избегнат срам што отворено единица на клима уред е во согласност со животната средина.Вашите пријатели ќе ви биде пријатно изненаден кога ќе дојде до вашиот дом!Елегантна и едноставна, еколошки и природни, избрани висок квалитет на дрво, здрави, убави, природни и пријатен за око.Име на производ : Дрвени клима уред Покрие Производ материјал : борови Производ во боја : кафена Производ големина : 80x32x70cm, 95x40x89cm, 80x32x72cm, 105x41x88cm Производ тежина : 8kg/10kg/12kg/14kg Производ процес : цврсто дрво carbonized анти-оксидација боја третман поле на примена : (отворен балкон) надвор клима уред *големината е мерени рачно, не може да биде мало отстапување, ве молиме да се разбере!Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме испратете ни e-mail известување, во моментов, ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа, ви благодариме за доаѓање.

Главните карактеристики

Избор на клиент