.

.

20 Метри Мал Плетенка Трим Еластична Копчето Јамка за Шиење Плетенка Намали за Костимот Занаети Шиење Свадба, Свадба се Облекуваат Оркестарот (Црна)

20 Метри Мал Плетенка Трим Еластична Копчето Јамка за Шиење Плетенка Намали за Костимот Занаети Шиење Свадба,

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Сигурен материјал : шиење еластична плетенка часовникот е направен од квалитетот полиестер, здрав, безбеден, сигурен, и не е лесно да се скрши, бледнеат, која може да се примени за долго време, со што непречено и удобно користење искуство.Еластична,Чипка.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : како што е прикажано на сликата Плетенка трим должина : 20 метри Еластична копчето јамка дијаметар : 0.Идеален подарок избор : На плетенка трим со копчето јамка е идеален подарок избор за вашиот љубовник, семејство, пријатели, колеги, соученици, или блиски соседи, домот подарок е сигурно да победи нивната предност, покажуваат вашата љубов и поддршка за нив.Големина информации : мал плетенка трим е околу 20 метри долга, и дијаметарот на еластична копчето јамка е за 0.Исклучителен дизајн : мал плетенка трим е направена со убаво изработка, и дизајнирани со таписерии и домот на копчиња, идеален потрошен материјал за украсување на вашиот дом, облека, и така натаму, со што на вашата декорација повеќе примамливо.DIY како сакате : на шиење плетенка уреденост може да се дели со вашиот љубовник, мајка, пријатели, колеги, соученици или други блиски луѓе во вашиот живот, а вие може да DIY некои смешни проекти заедно, така што може да се добие толку многу забавно и во изработката на некои DIY проекти и подобрување на односите со нив.Широко се применува : на плетенка трим со копчето јамка може да се примени на различни прилики, како што шиење облека, облека, завеси, scarfs, и повеќе, погодни за свадба, роденден, Божик, Нова Година, и другите страни-договорнички.Она што ќе добиете : овој пакет доаѓа со 1 парче чипка лента со 50 парчиња копчето циклуси, кои се достапни во класичен, светли бои, богата со содржини и со доволно количество за да можете да ја користите и да го замени, на состанокот на разни потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент