.

.

ZHOUUU DIY Занает Бел 20-100Pcs 6mm/8мм/10мм/12mm/14mm Злато, Бакар Лабава Монистра Мали Jingle Bells Среќен Божиќ Божиќ Дрво Декорација Украс Дома (Боја : 8mm)

ZHOUUU DIY Занает Бел 20-100Pcs 6mm/8мм/10мм/12mm/14mm Злато, Бакар Лабава Монистра Мали Jingle Bells Среќен

DEN 313.44

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Метал. 100% нови.Боја: како што е прикажано.Употреба : Катира Партија/Роденден/Божиќ Украси.Овие ѕвона ќе додадете силен Божиќ атмосфера за вашиот одмор со своите богати бои и класичната комбинација.На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај.Материјал : Metal100% нова Боја: како што е прикажано Употреба : Катира Партија/Роденден/Божиќ Decorations Style : како shown Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Note2 : Производ големина може да има грешки и боја може да биде малку нерамномерна боење,ве молиме да се разбере.Нашите jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент