.

.

profectlen Камен Минерални Милениче Материјали Птичји Кафез Играчка Мелење Камен Цвет Форма Висат Стил Parakeet Играчка за Папагал

profectlen Камен Минерални Милениче Материјали Птичји Кафез Играчка Мелење Камен Цвет Форма Висат Стил Parakeet

DEN 64.56

Пристапност
Во достапна форма

1. Побезбедно : Полесно да висат во повеќе места, добра декорација за папагал е кафез. 2. Материјал : Папагал џвакање се играчки изработени од porous минерални камен, богата со калциум за домашно милениче здравјето, додека мелење птица клун. 3. Предности : Шарени монистра помеѓу лава камен и бел на дното привлечат папагал вниманието, намалување на осаменост, добро за папагал е психолошка благосостојба. 4. Дизајн : Star облик дизајн на камен направете го тоа лесно за папагали да се намали и да се исчисти нивниот клун. 5. Функција : светли и светли бои наредени со ѕвона чист звук,помогне да привлече внимание на домашни миленици.

Главните карактеристики

Избор на клиент