.

.

Riloer 12-24V Автомобил Strobe педалата на Камион 12 LED Монистра Страна Маркер Светлина Пикап Водоотпорен Трепка Итни Светилка (Црвена/Сина)

Riloer 12-24V Автомобил Strobe педалата на Камион 12 LED Монистра Страна Маркер Светлина Пикап Водоотпорен Трепка

DEN 1300.80

Пристапност
Во достапна форма

【Висока Осветленост】Изградена-во 12 компјутери 3030 SMD светлина монистра со висока осветленост и висока прозрачна ефикасност, кварцен кристал површина за подобра светлина, која ќе ве потсетам на други возила на вашиот возење државата ефикасно и да се обезбеди возење безбедност. 【Различни Режим】Нашиот 12-LED неутрална strobe светлина е дизајниран со 11 трепка режими и режим на мемориската функција е достапна, на различни strobe начини ќе се создаде различни светлосни ефекти, па можете да се пренесе различни пораки. 【Квалитет Школка】Алуминиумски домување за полесно топлина дисипација и подобри варењето, и тоа е уште посилна, водоотпорен и shockproof, издржливи во употреба. 【Компактна Големина】вкупниот обем на нашите менувачот е околу 190*28*10мм / 7.48" * 1.1" * 0.39", ултра тенок дизајн, компактна големина и лесен во тежина, лесен за употреба. 【Широка Примена】Универзалната за повеќето 12 V - 24 V автомобили, камиони, магнети итн.Функција : 【Висока Осветленост】Изградена-во 12 компјутери 3030 SMD светлина монистра со висока осветленост и висока прозрачна ефикасност, кварцен кристал површина за подобра светлина, која ќе ве потсетам на други возила на вашиот возење државата ефикасно и да се обезбеди возење безбедност.【Различни Режим】Нашиот 12-LED неутрална strobe светлина е дизајниран со 11 трепка режими и режим на мемориската функција е достапна, на различни strobe начини ќе се создаде различни светлосни ефекти, па можете да се пренесе различни пораки.【Квалитет Школка】Алуминиумски домување за полесно топлина дисипација и подобри варењето, и тоа е уште посилна, водоотпорен и shockproof, издржливи во употреба.【Компактна Големина】вкупниот обем на нашите менувачот е околу 190*28*10мм / 7.48" * 1.1" * 0.39", ултра тенок дизајн, компактна големина и лесен во тежина, лесен за употреба. 【Широка Примена】Универзалната за повеќето 12 V - 24 V автомобили, камиони, магнети итн.Спецификација : Материјал : алуминиум легура, монистра светлина итн.Боја на производ : како слика shown Size : 190*28*10мм / 7.48" * 1.1" * 0.39"Светлосен извор : 12 компјутери 3030 SMD светлина beads Color на светлината : црвено-сино-red Voltage : 1 V-24 VPower : 18 WColor температура : 6500 KPackage се вклучени : 1 buc* автомобил страна маркер светлина.

Главните карактеристики

Material:
aluminum alloy, light beads etc.
Color of product:
as picture shown
Size:
190*28*10mm / 7.48 * 1.1 * 0.39
Light source:
12 pcs 3030SMD light beads
Color of light:
red-blue-red
Voltage:
1V-24V
Power:
18W
Color temperature:
6500K
Package included:
1 pcs* car side marker light :
Избор на клиент