.

.

GOSWAG 1 Галон/128oz Шише за Вода со Слама и Време за Напредок, Мотивациони BPA Free Leakproof Спортови на Вода, Jug за Фитнес, Салата, Кампување и Отворено

GOSWAG 1 Галон/128oz Шише за Вода со Слама и Време за Напредок, Мотивациони BPA Free Leakproof Спортови на Вода,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Мотивационата Понуда и Време Маркер : Со инспиративни цитати и јасен пат за напредок, ова шише за вода е одлична за следење на дневни вода доза и поттикнување можете да одржите хидрирани во текот на денот.Големите 1 Галон Капацитет : 128oz шише за вода се решава проблемот на се има да се рефил вашиот мала чаша вода повеќе пати на ден.Широк-устата отворање е лесно да се пополни со коцки мраз и чиста.BPA и Toxin Слободни : Направен од многу издржливи, кристално јасно и BPA-free Tritan ко-полиестер пластика, ова шише за вода не нуди успеси на здравството.Погодна за двете топли и ладни пијалоци (-40 да 212°F).Течење-доказ Дизајн : Опремен со флип горниот дел капак, ова литри вода шише е leakproof прашина.Со отстранлив слама, можете да уживате во истури-доказ пие, или брз проток на вода, без тоа.Користете Совети:не се откажат од тоа, а Не машина за миење садови безбедно.Колку што имаш било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент