.

.

ibasenice Хрчак Тркала летачката чинија - Вежба Тркала Хрчак Глувчето за Водење на Диск Играчка Хрчак летачката чинија Молчи Работи Вежба Тркала, 7 x 7 x 4. 7 инчен, Случаен ?

ibasenice Хрчак Тркала летачката чинија - Вежба Тркала Хрчак Глувчето за Водење на Диск Играчка Хрчак летачката

DEN 1480.80

Пристапност
Во достапна форма

- [Погоден за Повеќето Мали Животни] На хрчак летачката чинија тркала дијаметар е 7inch/ 18cm, висина е 4.- [Најдобар Подарок за Вашето домашно Милениче] На летачката чинија вежба воланот е тука за да се задржи вашиот хрчак забавуваат со часови, поради неговата забава дизајн, да обезбеди мали животни со многу интересни дневни активности, како што се играње, џогирање и работи, промовира вежбање што доведува до среќни и здрави домашни миленичиња.- Големина на : 18.

Главните карактеристики

Избор на клиент