.

.

SUOTENG USB Микроскопа, 1600X 1000X WiFi Електронски Рачни Преносни Дигитални USB Интерфејс Електрони Стерео Микроскопа 8 LED Стапка (Боја : WiFi Микроскоп)

SUOTENG USB Микроскопа, 1600X 1000X WiFi Електронски Рачни Преносни Дигитални USB Интерфејс Електрони Стерео

DEN 1125.60

Пристапност
Во достапна форма

Висока резолуција и јасни слики. 8 Led диоди, посветла и појасна. Wifi конекција, поврзете се мобилен телефон и компјутер за да ги гледате сликите.Поддршка камера/видео/компјутер/мобилен конекција. Фокус 50 X~1600 X, една рака операција.Пренослив, светлина и лесен за употреба. Професионални, повеќе разноврсна, може да се користи за лабораториски истражувања, електронски компоненти, накит идентификација, итн. Мулти-домен апликации.Биолошки набљудување, отворено истражување, и научен експеримент набљудување евиденција се користат во образованието на експериментална настава за средно училиште учениците во биомедицински колеџи.Добредојдовте на нашата продавница.Стоката во нашата продавница се од висок квалитет и прифатлива, па вие сте добредојдени да ги купат.Задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување.Опис на производот : име на Производ : WIFI microscope Resolution : VGACD : Содржи прирачник за корисникот на диск мерење software Data формат : YUY2 White рамнотежа : auto Output формат (статични) : YUY2 Drive тип : uvc Output формат (статични) : BMPIJPEGLight извор : позитивни бела LEDFocus режим : manual Working струја : 120m A max Pixel големина : 640*480 Working температура : 20° C-75° CFrame го оценувате : 30 F/s Signal пренос метод : USN2.0 Signal на бучава сооднос : 42d BWorking влажност : 30%-90%RHSensitivity : 2.5 V/лукс.s Power текст : USB-5 VBody големина : 112 MM (должина) 33 MM (надворешен дијаметар)Леќа структура : 2 G+1 RSystem поддршка : Win10 Win8 Win7 XP MACImage сензор : 16.5" боја CMOS слика sensorpacking листата : Микроскоп *1 Accessories *1 Thank вас за вашиот интерес за нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да комуницира со нас, и ние сме многу среќни да помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент