.

.

BENECREAT Двојно Најлон Вилица Клешти Рамен Носот Клешти со Лепило Вилици за DIY Накит Одлуки Хоби Проекти, Сина

BENECREAT Двојно Најлон Вилица Клешти Рамен Носот Клешти со Лепило Вилици за DIY Накит Одлуки Хоби Проекти,

DEN 2260.80

Пристапност
Во достапна форма

【Пакетот Вклучува】 : 1pc најлон вилица plier, со лепило најлон и вилиците.Сина боја. 【Добар Квалитет】 : изработена од јаглероден челик, обложени со алуминиум, анти- ' рѓа и носат-отпорни; Двоен лист извори и кутија-заеднички изградба направи тоа трајни и здрав за долго време се користи. 【Против пролизгување се Справува】 : Не се лизга ергономски дизајн сина ПВЦ справи со, е одлична за удобност и лесно контрола, тоа е можно да се користи, и со тоа помалку врвката за околу рака и замор. 【Големина Референца】 : 5.5"/14cm долго, совет ширина може да се отвори на 3"/7.8 cm, ќе работат и со мека жица. 【Широка Употреба】 : Голем сите-цел жица алатка, идеален за зацврстување, држење и свиткување жица во право агли, совршен алатки за накит занает одлуки.BENECREAT Мулти-функција Жица Looping Клешти, Crimp Клешти Поставите Featuers погодна да се заврши јамки во 3~9.5 mmm, исто така, одлично да се направи crimp монистра, директно жица кутија-заеднички изградба е повеќе здрав за употреба против пролизгување на менувачот е лесен и со помалку зглоб замор Одлична за накит занает одлуки, како и формирање, свиткување или looping !.

Главните карактеристики

Избор на клиент