.

.

Skechers Жените Клео Bewitch Балет Рамен

Skechers Жените Клео Bewitch Балет Рамен

DEN 719.04

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Рамен Поврзана.Увезени.Гумен ѓон.Воздушно ладење мемориска пена.Био-дпи.Skech поврзана.Се водат одговара. 1/8 инчи пета.Конструиран поврзана skimmer Skechers е наградуван глобален лидер во начин на живот обувки индустријата која ги дизајнира, развива и пазари начин на живот обувки што апелира до тренд-такт мажи, жени и деца.Компанијата е успех произлегува од тоа е со висок квалитет, насочуваат, и прифатлива производ линија што ги задоволува потрошувачите различни начин на живот потреби.Бидејќи тоа е основање во 1992 година, на Skechers различни производот, нудење на прерасна од комунални стил чизми да се вклучат седум Skechers брендови и пет уникатно брендирани модни линии за мажи и жени.Skechers има цела колекција за жени : casuals, спорт активен стил, мода, перформанси и повеќе - сите со најновите трендови и удобност технологија.Атлетик и активни стилови збогатени со удобност иновации – од лесен и дише плетени материјали за мемориска пена, тапацир, и голем број на вклопува во право за вас.Кул, симпатична и шарени, нашиот секојдневен патики се удобно, сестрано, и подготвени за работа или викенд носат.Различни се вклопува и достапни маски.Чизми во секој стил со Мемориска Пена и технологии, вклучувајќи водоотпорен.Класичен, мода, отворено, rainboots, и повеќе.На мора да се има колекција.Симпатична, секојдневен станови која ќе ве однесе од работа за да се игра, секој ден.Мемориска пена амортизирање го прави секој чекор, дури и поудобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент