.

.

MroMax 200Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.67 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот

MroMax 200Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 182.16

Пристапност
Во достапна форма

Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Бронзени Tone Surface Третман : Electroplating Total Висина : 17mm/ 0. Ве молиме да се стави на tacks во место каде што децата може да го постигне во случај на несреќи и инциденти.67"Глава Дијаметар : 11mm/ 0. Ве молиме чисти nailheads со сува крпа, наместо на некои други хемиски.Mro Max Тапацир Нокти, Tacks Круг Палецот Pins Description : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент