.

.

MiraScreen Г-7 Плус 5G WiFi Екранот Dongle 4K Безжична HDMI Екранот Приемник Компатибилен со iOS MacOS Android и Windows да го ТВ-лцд Проектор Екранот

MiraScreen Г-7 Плус 5G WiFi Екранот Dongle 4K Безжична HDMI Екранот Приемник Компатибилен со iOS MacOS Android

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Безжичен Приказ Примачот : miracast airplay dongle поддршка 2.4 G/5 G двојна бенд high speed 802.11 ac wifi стандард, обезбедување на брз и стабилен media streaming на големиот екран.Прикажување на екранот Адаптер за ТВ : miracast адаптер за безжичен дисплеј windows 10 можеле да дадат содржината од вашиот PC таблет паметен телефон да прикажува кој има HDMI влез порта.Уживајте во 4 K Големиот Екран : кастинг уред за тв овозможува 4 K аудио/видео/графички излез резолуција на ТВ за одлична гледање искуство, погоден за патување, слика споделување, домашно кино .итн.Компатибилност : безжичните екранот dongle компатибилен со Android 5.0+/i OS 9.0+/Mac OS 10.0+/Windows 8.1+ и Google Home/Chrome.Answer : ___________________________ Note : андроид тв dongle не работат со шифрирана апликации, како Netflix.Ако било какви прашања ве молиме контактирајте со Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент