.

.

Aexit Метал Право Вежба Битови Рака Директно месо тело Бред Точка Здодевни Вежба Малку 4.5 мм дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Сечење Кол

Aexit Метал Право Вежба Битови Рака Директно месо тело Бред Точка Здодевни Вежба Малку 4.5 мм дупчалка со спирална

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Бред Точка Здодевни Вежба; Материјал : Метал; Тежина : 29g.Пакет Содржина : 1 x Бред Точка Здодевни воена Вежба 1 x Пластични Случај; месо тело Вид : Прав месо тело.Месо тело Големина : 10 x 30мм / 0.4" x 1.2"(D*L); Дијаметар на Сечење : 4.5 мм / 0.18".Сечење на Длабочина : 40mm / 1.6"; вкупна Должина : 70mm / 2.8".Боја : Црна,Сребрена Тон; Ротација : Десната Рака. 4.5 мм дијаметар на сечење, 70mm целокупната должина, десната рака ротација, 10мм месо тело.Добар пакет даде на производот, зголемување на резолуцијата се погледне и да се заштити малку алатка во тоа.Вежби сите состав материјали, цврста површина, материјали, plywoods, hardwoods, и softwoods на automatic или manual мулти-вретено здодевни машини.

Главните карактеристики

Избор на клиент