.

.

SSZZoo Gnomes Мека Кадифен Велигден Gnomes Безличен Кукла Pendant Украси Дрво Виси(C)

SSZZoo Gnomes Мека Кадифен Велигден Gnomes Безличен Кукла Pendant Украси Дрво Виси(C)

DEN 1627.20

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет за меки и удобни без штета.Празник подароци.На симпатична кукла е традиционалната и совршен за ширење празник дух.Тој ќе биде празнична прилог на вашата маса и домашна декорација.Велигден играчка DIY eggshell безличен стар човек кукла.Симпатична џуџе кукла има eggshell на својата долниот дел од телото.Може да се прават DIY графити.Да ви донесе среќа и лекување во вашиот секојдневен живот и фестивали.Поминат еден обичен и значаен ден заедно.Може да се служи како перница да се умилкувам на телото и играчка да си игра со.Со својата прекрасна и многу се симулираат изглед, играчка може да биде придружува вас или вашите пријатели преку осамена време.Велигден Цртан филм Bunny Форма Симпатична Безличен Кукла Декорација Ornaments Feature : Најдобар Украси и Подароци.Совршена големина, додавање на некои жива боја за вашето домаќинство, погоден за куќа, партија ornament He ќе биде празнична прилог на вашата маса и домашна декорација.Тие се совршен подарок за Велигден Ден декорација.Нови Велигден Ден тема дизајн го прави совршен како Велигден Ден, свадби, партија украси, и исто така одлична за домашни и канцелариски оркестарот, итн.Практичен и нежна.Изберете една и да се направи вашиот Велигден Ден партија полна со новина и жив празнична атмосфера.Совршена големина за да додадете забава живописни бои во вашиот дом.Донесе силна Велигден Ден празнична атмосфера за вашето семејство, совршен за Велигден Ден декорација.Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCType : Велигден Ден Декорација Supplies Material : Не-плетени ткаенини, пластични Големина : 11x6x5.5cm/4.3x2.4x2.2inch Product вклучуваат : 2 x Велигден Ден Doll Note : Еден се Должи на разликите во светлината на екранот, бојата на статијата може да биде малку поинаков од сликата.Два разлика од 1-2cm е дозволено поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент